ב-2022, קמפיינים חכמים לשופינג וקמפיינים מקומיים ישודרגו ל'מיקסום ביצועים'. למידע נוסף
מתחילים

קמפיינים חכמים לשופינג

אנחנו חיים בעידן שבו אנשים מחוברים לרשת כל הזמן ויכולים לעבור בקלות בין פלטפורמות ומכשירים שונים כדי לקנות מוצרים באינטרנט ומחוצה לו. עם קמפיינים חכמים לשופינג, תוכלו לפרסם את המוצרים שלכם בפני קונים שמחפשים ב-Google את מה שהעסק שלכם מציע, בין שהם משתמשים במחשב הביתי או בנייד ובין שהם נמצאים בחנות הפיזית שלכם. היתרון הגדול הוא שאתם משלמים רק על קליקים.1

מתחילים לצפייה בסרטון

למה כדאי להשתמש בקמפיינים חכמים לשופינג?

יותר חשיפה

עם קמפיינים חכמים לשופינג, תוכלו להציג את המוצרים שלכם בכל שטחי הפרסום ב-Google ולהגיע למשתמשים בכל מקום ובכל זמן שבהם הם מחפשים או צורכים תוכן.

יותר תנועה ויותר מכירות

עם קמפיינים של Google שופינג נוכל לדאוג לכך שיותר צרכנים ימצאו את המוצרים שלכם – באינטרנט ובחנויות פיזיות.

גישה למדדים ולמגמות

רוצים לדעת מה מצב המכירות שלכם? יש לנו כלים שיספקו לכם מידע מפורט על ביצועי המכירות של כל מוצר. תוכלו לקבל גם מדדים תחרותיים שיעזרו לכם לחזק את המכירות.

המודעות שלכם יכולות להופיע בפני מאות מיליוני לקוחות פוטנציאליים שמשתמשים מדי יום בשירותים השונים של Google

חיפוש Google

אנשים מחפשים את הדברים שהם רוצים. עם קמפיינים חכמים לשופינג, תוכלו להציג את המוצרים שלכם בפני קונים שמחפשים ב-Google את מה שאתם מציעים. היתרון הגדול הוא שאתם משלמים רק אם השגתם תוצאות.

רשת המדיה של Google

לא צריך לחכות שאנשים יחפשו את המוצרים שאתם מציעים כדי להציג בפניהם מודעות. אפשר להגיע אליהם עוד הרבה לפני כן – למשל, כשהם מעיינים בבלוגים האהובים עליהם, כשהם משתמשים בנייד או באפליקציות שונות, או כשהם גולשים במיליוני האתרים, הסרטונים והאפליקציות הזמינים באינטרנט.

חשיפה ביותר מוצרים של Google

YouTube

יותר מ-40% מהקונים ממקומות שונים בעולם אומרים שהם קנו מוצרים אחרי שנחשפו אליהם לראשונה ב-YouTube. בכל פעם שאנשים צופים בסרטונים על מוצרים, בין במהלך מסע קניות עם מובילי דעה ובין במהלך חיפוש ביקורות באינטרנט, יש לכם הזדמנות להפוך אותם ללקוחות שלכם.

Gmail

יותר ממיליארד משתמשים פעילים נכנסים ל-Gmail מדי חודש. תוכלו להציג את המוצרים שלכם ללקוחות פוטנציאליים בכל מקום שבו הם צורכים תוכן - כולל תיבת האימייל שלהם.

אפשר להיעזר בשותף כדי להתחיל

השותפים הבאים יכולים לעזור לכם להעלות את המלאי שלכם ל-Google בקלות ולקדם את המוצרים שלכם באמצעות קמפיין חכם לשופינג.

Shopify

אפשר לבצע את כל הפעולות הקשורות לקמפיין ישירות מתוך Shopify: לסנכרן מוצרים, להפעיל קמפיינים חכמים לשופינג ב-Google ולעקוב אחר התוצאות.

מידע נוסף

WooCommerce

WooCommerce היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני המאפשרת התאמה אישית מלאה, שבעזרתה תוכלו ליצור בדיוק את החנות שאתם רוצים. כדי להגיע אל הלקוחות האידיאליים, ניתן להשתמש בתוסף Google Ads, המופעל על ידי Kliken.

מידע נוסף

בואו ניצור קמפיין חכם לשופינג

קדימה, לעבודה
Women conversing about Smart Shopping campaigns

שאלות נפוצות

  • 1 באירופה אפשר לשלב קמפיינים חכמים לשופינג עם כל שירות השוואת מחירים (CSS) שאתם עובדים איתו. המודעות יוצגו בדפי תוצאות של חיפושים כלליים ובכל שטח פרסום אחר שה-CSS פועל בו.