הצצה לכל תהליכי המיפוי ב-Street View

תמונה של זימבבואה

זימבבואה

בסרטון זה, טוואנדה קאנמה מספר על תהליך המיפוי של זימבבואה באמצעות Street View. טוואנדה נסע חזרה למולדתו זימבבואה במטרה להוסיף למפות Google תמונות Street View של עיר הבירה הארארה ושל מפלי ויקטוריה, שהם יעד תיירותי בינלאומי.

תמונה של ברמודה

ברמודה

רשות התיירות של ברמודה משווקת יעדי תיירות, והיא נעזרה בשירותי Miles Partnership – סוכנות עם הסמכת Street View. אתם מוזמנים לקרוא איך הם עשו זאת. הסוכנות נעזרת בציוד שמאפשר לה לצלם תמונות Street View ולהשתמש בכלים של Google. צוות הסוכנות הגביר את הנוכחות של רשות התיירות של ברמודה במפות Google ושיפר את היכולת לגלות עסקים מקומיים. השיפורים האלה גם עוזרים לתיירים לסייר וירטואלית בברמודה כשהם מתכננים את הנסיעה שלהם (או מפנטזים עליה).

תמונה של טונגה

טונגה

וויקוקי קינג'י וטניה וולפגרם, המייסדים של Grid Pacific, ארגון שמקדם מודעות תרבותית לאומות בדרום האוקיינוס השקט, מתעדים את תהליך המיפוי שלהם בטונגה. סרטון זה מציג את מסעם המרתק להגשמת תוכנית שאפתנית שמטרתה להציג את האי טונגה כולו ב-Street View.

קטעים נבחרים ממפגש הפסגה בנושא Street View של מפות Google ב-2018

צפו במיטב הרגעים ממפגש הפסגה בנושא Street View של מפות Google שנערך בשנה שעברה. מדובר באירוע שנתי שמקבץ יחד יוצרי תוכן של Street View מכל רחבי העולם