המטרה של Google היא לעזור לכם להכיר את העולם סביבכם. התמונות המופיעות בפלטפורמות שלנו נועדו לשפר את החוויה שלכם, ולעזור לכם לחקור מקומות בקרבתכם או מסביב לעולם ולצפות בהם בתצוגה מקדימה. אנחנו משקיעים מאמצים רבים כדי לוודא שהתמונות מועילות ומשקפות את העולם שהמשתמשים שלנו חיים בו.

את התמונות ב-Street View מעלים גורמים חיצוניים או Google עצמה. ניתן לדעת למי התמונה שייכת לפי השם או הסמל המוצגים עם כל תמונה. תמונות שצולמו על-ידי גורם חיצוני ופורסמו במפות Google הן בבעלות האדם שהעלה אותן (או כל אדם אחר שקיבל ממנו את הזכויות).

בדף הזה מפורטת המדיניות לגבי תמונות Street View שנוספו על-ידי Google. למידע על תמונות Street View שנוספו על-ידי משתמשים יש לעיין במדיניות מפות Google בנושא תוכן שמשתמשים מוסיפים.

מדיניות בנושא תמונות Street View שנוספו על-ידי Google

כדי להבטיח חוויה חיובית ומועילה לכל מי שצופה בתמונות Street View, ניסחנו את מדיניות הפרטיות הזו לגבי תמונות Street View שנוספו על-ידי Google. היא מסבירה איך אנחנו מטפלים בתוכן בלתי הולם ומהם הקריטריונים הנדרשים לפרסום תמונות במפות Google. אנחנו עשויים לעדכן את המדיניות, לכן מומלץ לחזור ולעיין בה מדי פעם.

התמונות ב-Street View אינן מוצגות בזמן אמת

תמונות Street View מראות רק את מה שהצלחנו לצלם ביום שבו המצלמות עברו באותו מקום. לאחר יום הצילום, תהליך העיבוד של התמונות נמשך כמה חודשים. במילים אחרות, ייתכן שהתוכן המוצג צולם לפני כמה חודשים ואף לפני כמה שנים. אם יש מקומות שצילמנו לאורך מספר שנים, אפשר לראות את השינויים בתמונות בעזרת הפונקציה מכונת הזמן.

טשטוש

Google נוקטת מספר צעדים להגנה על פרטיותם של אנשים בעת פרסום תמונות Street View במפות Google.

בתמונות Street View שנוספו על-ידי Google, אנחנו מיישמים טכנולוגיה מתקדמת שפיתחנו במטרה לטשטש פנים ולוחיות רישוי שניתן לזהות. אם לדעתכם הפנים או לוחית הרישוי שלכם זקוקים לטשטוש נוסף, או אם תרצו שנטשטש את הבית, המכונית או הגוף שלכם במלואם, יש לשלוח אלינו בקשה באמצעות הכלי "דיווח על בעיה".

תוכן בלתי הולם

אפשר לדווח על תוכן בלתי הולם בעזרת הקישור <"a href="https://support.google.com/maps/answer/3094088?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=iw" target="_blank" rel="noopener noreferrer">"דיווח על בעיה". הקטגוריות הבאות נחשבות כבלתי הולמות, אלא אם מדובר בתוכן בעל ערך אומנותי, חינוכי או תיעודי.

הפרות של קניין רוחני

הפרות של קניין רוחני

אין להעלות תמונות או תכנים אחרים המפרים את הזכויות המשפטיות של אחרים, כולל זכויות יוצרים. לקבלת מידע נוסף או לשליחה של בקשת DMCA, יש לעיין בנהלים בנושא זכויות יוצרים.

סמל לנושא 'תוכן מיני מפורש'

תוכן מיני מפורש

אין להעלות תוכן בעל אופי מיני מפורש.

סמל לנושא 'תוכן בלתי חוקי, מסוכן או אלים'

תוכן בלתי חוקי, מסוכן או אלים

אין להעלות תוכן שהוא בלתי חוקי במהותו, תוכן שמעודד פעולות מסוכנות או פליליות או תוכן המציג אלימות גרפית או אלימות ללא סיבה.

סמל לנושא 'הטרדה ואיומים'

הטרדה ואיומים

אין להעלות תוכן שמשתמש ב-Street View כדי להטריד או לתקוף אחרים, או כדי לנהוג כלפיהם בבריונות.

דברי שטנה

דברי שטנה

אין להעלות תוכן שמעודד או מקדם אלימות נגד אנשים או קבוצות בהתבסס על גזע, מוצא אתני, דת, נכות, מגדר, גיל, לאום, סטטוס שירות צבאי, נטייה מינית או זהות מגדרית.

סמל לנושא 'תוכן שקשור לטרור'

תוכן שקשור לטרור

אנחנו אוסרים על ארגוני טרור להשתמש בשירות לכל מטרה שהיא, כולל למטרות גיוס. בנוסף, אנחנו מקפידים להסיר תוכן שקשור לטרור, כמו תוכן שמקדם פעילויות טרור, מעודד אלימות או משבח פיגועים.

סמל לנושא 'סיכון ילדים'

סיכון ילדים

ל-Google יש מדיניות של אפס סובלנות כלפי תוכן שיש בו ניצול ילדים או התעללות בילדים. תוכן כזה כולל כל תמונה של ניצול מיני וכל תוכן המציג ילדים באופן מיני. אם נתקלתם בתוכן שלדעתכם יש בו ניצול ילדים באופן כזה, אל תשתפו את התוכן ואל תגיבו עליו, גם אם כוונתכם היא להביא אותו לתשומת ליבה של Google. אם מצאתם תוכן כזה במקום אחר באינטרנט, פנו ישירות ל-National Center for Missing and Exploited Children ‏(NCMEC) או לגוף המטפל בנושא במדינה שלכם.

סמל לנושא 'פרטים אישיים מזהים'

פרטים אישיים מזהים

אנחנו לא מתירים פרסום של תוכן שכולל פרטים אישיים מזהים, כגון פרטי כרטיס אשראי, תיקים רפואיים או אמצעי זיהוי שהונפקו על-ידי הרשויות, בין אם הם שלך או של מישהו אחר.