שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות.

מהי תוכנית המענקים של Google לעמותות?

תוכנית המענקים של Google לעמותות מחברת אנשים למטרות שחשובות להם. לשם כך, עמותות שעומדות בקריטריונים מקבלות תקציב חודשי לפרסום ברשת החיפוש בסך 10,000 ‏$ USD.

איך עובדת תוכנית המענקים של Google לעמותות?

עם חשבון בתוכנית המענקים של Google לעמותות, תוכלו ליצור מודעות שיופיעו בחיפוש Google. המודעות של הארגון שלכם ימוקמו מתחת למודעות בתשלום או יוצגו בנפרד. מודעות הטקסט האלה יופיעו בדפי תוצאות החיפוש של Google.com.

במרכז העזרה מוסבר בפירוט איך פועלת תוכנית המענקים לעמותות.

מותר להחזיק בחשבון בתוכנית המענקים לעמותות ובחשבון Google Ads רגיל בתשלום בו-זמנית?

כן, חשבונות רגילים הם דרך נפלאה להרחיב את השפעת הארגון ולקבל גישה לתכונות נוספות כמו רימרקטינג, מודעות תמונה ומודעות וידאו. החשבונות אינם מתחרים זה בזה כי המודעות המתפרסמות במסגרת תוכנית המענקים לעמותות משתתפות במכירה פומבית נפרדת, אחרי המודעות בתשלום.

אני פונה מטעם עמותה קטנה. האם העמותה שלי מסוגלת להתחרות בארגונים גדולים ב-Google.com ולהפיק תועלת מתוכנית המענקים של Google לעמותות?

כן, מערכת Google Ads מתגמלת רלוונטיות. למעשה, עמותות קטנות ומקומיות שמשתמשות במילות מפתח ספציפיות לאזור מסוים ובטירגוט למיקום גיאוגרפי עשויות להופיע לפני ארגונים גדולים הפועלים ברמה הארצית. כדי להתבלט, במיוחד במהלך תקופות חשובות כמו עונת התרומות של סוף השנה, מומלץ לעמותות להשקיע בחשבון Google Ads רגיל כדי להגדיל את החשיפה שלהן.

אפשר להציג מודעות למיקום אחד בלבד?

כן. באמצעות טירגוט למיקום גיאוגרפי אפשר להציג מודעות לאנשים באזור מסוים.

ניתן לבחור במיקומים שונים כמו ערים, מדינות, מחוזות, מטרופולינים ואזורים נוספים. כשמגדירים טירגוט למיקום גיאוגרפי בקמפיינים, חשוב לפעול בהתאם לדרישות המדיניות של טירגוט למיקום גיאוגרפי.

מהן הדרישות להצטרפות לתוכנית המענקים של Google לעמותות?

כדי להצטרף בתוכנית המענקים של Google לעמותות, הארגון שלכם צריך להיות עמותה שעומדת בתנאים, עם אתר באיכות גבוהה שעומד במדיניות האתרים שלנו. בנוסף, על העמותה לפעול בהתאם למדיניות התוכנית.

מהי העלות של תוכנית המענקים של Google לעמותות?

אתם לא משלמים על קמפיינים בתוכנית המענקים לעמותות. אם הארגון שלכם זכאי להצטרף לתוכנית, תקבלו תקציב חודשי בסך 10,000 ‏$ USD לפרסום קמפיינים ברשת החיפוש. אם לא משתמשים בתקציב במלואו, היתרה לא מצטברת לחודש הבא.

לאחר הפעלת החשבון בתוכנית המענקים לעמותות, תקציב הפרסום שלכם יופקד מראש בחשבון ולא תצטרכו לבקש אותו מ-Google.

האם חייבים להוציא את מלוא סכום התקציב החודשי מדי חודש כדי לא לאבד את החשבון בתוכנית המענקים לעמותות?

לא, אין דרישה להוציא סכום מסוים.

איך נרשמים לתוכנית המענקים של Google לעמותות?

כאן תוכלו לעיין בדרישות הסף של התוכנית, וכן להגיש בקשת הצטרפות לתוכנית ב-Google לעמותות. כדאי לצפות בסרטון ההדרכה המפורטת הזה כדי להבין את תהליך הגשת הבקשה מההתחלה ועד הסוף.

איך מתחברים לתוכנית המענקים של Google לעמותות?

תוכלו לגשת לחשבון באמצעות הפלטפורמה של Google Ads לאחר האישור של בקשת ההצטרפות לתוכנית המענקים לעמותות. עוברים לכתובת ads.google.com ונכנסים באמצעות כתובת האימייל שאיתה נרשמתם לתוכנית Google לעמותות.