עובדים בשיתוף עם מומחה מוסמך.

אם אתם רוצים לקחת את העסק צעד אחד קדימה, מומלץ להיעזר במומחיות של החברות המשתתפות בתוכנית Google Certified Publishing Partner. הן יעזרו לכם בכל משימה, מהגדלת ההכנסות ממודעות ועד יצירת אסטרטגיה בתחומים רבים, כמו הגדרה, אופטימיזציה ותחזוקה. כך תוכלו להתמקד במה שאתם אוהבים לעשות – ליצור תוכן מעולה.

מרוויחים יותר מכל פיקסל.

בעזרת המומחיות של השותף, תוכלו לבצע אופטימיזציה של התוכן הדיגיטלי וכך למשוך אליכם את המפרסמים הרלוונטיים ביותר שיניבו עבורכם את הרווח הגבוה ביותר. כי למי שמשקיע את הלב והנשמה בתוכן – מגיע להרוויח ממנו יותר.

מקבלים עצות ממומחים שאפשר ליישם עוד היום. וגם מחר.

מעיצוב אפליקציות ועד לאופטימיזציית מודעות – השותפים יספקו לכם תובנות, שירותים ואמצעים טכנולוגיים שיעזרו לכם לקבל החלטות מושכלות יותר ולהגדיל את הרווחים.

מתמקדים בדברים שאתם טובים בהם.

כשעובדים עם שותף מומחה שיכול למנף את מיטב טכנולוגיות הפרסום כדי למקסם את פוטנציאל ההכנסה שלכם, יש יותר זמן להתמקד במשימה החשובה ביותר: יצירת תוכן מעולה.
משפרים את הביצועים בכל ההיבטים.
הודות לפתרונות המתקדמים שבהם משתמשות החברות בתוכנית Certified Publishing Partner, תוכלו לסמוך עליהן שיתמכו בעסק שלכם. פתרונות אלה כוללים, בין היתר:
שירות מלא של תפעול, הטמעה ובדיקה של מודעות
פיתוח של עיצוב דינמי לניידים, לאינטרנט ולאפליקציות
כלים לניהול תוכן
פתרונות פלטפורמה ומונטיזציה לסרטונים
התאמה אישית של מודעות
שירותים מלאים לייצור רווח מאפליקציות לנייד, צירוף משתמשים וחידוש המעורבות של משתמשים

עובדים עם הטובים ביותר.
חפשו את התג.
אם זיהיתם את התג של Certified Publishing Partner, סימן שאתם עובדים עם חברה שנבחרה בקפידה על ידי Google. חברות שקיבלו את התג לא רק שעברו בהצלחה את בחינות ההסמכה למוצרי Google, אלא גם צברו ניסיון מוכח כחברות שעוזרות לבעלי תוכן דיגיטלי כמוכם להצליח.

ההכנסה נהדרת, וגם התמיכה והרעיונות לשיפור האתר מצוינים. לצוות שלהם באמת אכפת מהעסק שלי והם רוצים לעזור לי להצליח יותר.
לורן בריז, בעלת אתר - Nashville Fun for Families

מוצאים את השותפים שמתאימים לכם.
חיפוש שותף