טכנולוגיות ועקרונות

ב-Google, אנו שואפים ליצור רעיונות ומוצרים שפורצים לעתים את גבולות הטכנולוגיה הקיימת. בתור חברה אחראית, אנו מתאמצים להבטיח שכל חידוש מאוזן באמצעות רמה הולמת של פרטיות ואבטחה עבור המשתמשים שלנו. אנחנו מתבססים על עקרונות הפרטיות בתהליך קבלת ההחלטות בכל רמה בחברה, כדי שנוכל להגן על המשתמשים שלנו ולתרום להם ככל יכולתנו, ולהגשים את מטרתנו התמידית לארגן את כל המידע בעולם.

עקרונות פרטיות

 1. שימוש במידע כדי לספק למשתמשים שלנו מוצרים ושירותים חשובים.

  “התמקדות ביצירת חוויית המשתמש הטובה ביותר” הוא העיקרון הבסיסי בתפיסת העולם של Google‏. כאשר משתמשים משתפים אותנו במידע, הדבר מאפשר לנו לבנות שירותים ומוצרים בעלי משמעות עבורם. אנו מאמינים שהתמקדות במשתמש מקדמת הן את המוצרים והן את התכונות לשיפור הפרטיות שמניעים את החדשנות, ובונים עבורנו קהל משתמשים נאמן באינטרנט.

  אנו לומדים משגיאות ההקלדה וטעויות הכתיב שכולנו עושים בזמן החיפוש כדי לספק לך תוצאות חיפוש מהירות ומדויקות יותר. לכן אם תקליד [שמועות טבע] נוכל לנחש שקרוב לוודאי שהתכוונת להקליד [שמורות טבע].

 2. פיתוח מוצרים המשקפים סטנדרטים ונהלים קפדניים של פרטיות.

  אנו שואפים לעמוד בחוד החנית של הטכנולוגיה, כולל פיתוח כלים המסייעים למשתמשים לנהל את המידע האישי שלהם בצורה פשוטה ונגישה, מבלי לגרוע מחוויית המשתמש הטובה. אנו מצייתים לחוקי הפרטיות, וכן עובדים באופן פנימי ועם גופי פיקוח ושותפים בתעשייה כדי לפתח וליישם סטנדרטים קפדניים של פרטיות.

  בנינו את Google+‎ בצורת מעגלים כדי שיהיה קל לשתף דברים שונים עם אנשים שונים. כך תוכל לקבץ את החברים שלך במעגל אחד, את המשפחה שלך במעגל אחר ואת הבוס במעגל משל עצמו – ממש כמו בחיים האמיתיים.

 3. הפיכת התהליך של איסוף מידע אישי לשקוף.

  אנו שואפים להראות למשתמשים את המידע המשמש להתאמה אישית של השירותים שלנו. במידת האפשר, אנחנו מקפידים על שקיפות לגבי המידע שיש ברשותנו על משתמשים ולגבי האופן שבו אנו משתמשים במידע זה במסגרת מתן השירותים שלנו.

  מרכז השליטה של Google עוזר לענות על השאלה, “מה Google יודע עלי?” הוא מראה לך את המידע המאוחסן בחשבון Google שלך, כגון הבלוג האחרון שלך ב-‏Blogger או התמונות שהעלית, ומאפשר לך לשנות את הגדרות הפרטיות עבור רבים ממוצרי Google ממיקום אחד מרכזי.

 4. הצעת אפשרויות ממשיות למשתמשים להגנה על פרטיותם.

  לאנשים שונים יש חששות וצרכים שונים בנוגע לפרטיות. כדי לשרת את מבחר המשתמשים שלנו בצורה הטובה ביותר, Google שואפת להציע להם אפשרויות בחירה משמעותיות ומדויקות לגבי השימוש במידע האישי שלהם. אנחנו מאמינים שאסור להחזיק במידע אישי כבן ערובה, ואנחנו מחויבים לבנות מוצרים המאפשרים למשתמשים לייצא את המידע האישי שלהם לשירותים אחרים. אנו לא מוכרים את הפרטים האישיים של משתמשים.

  באמצעות כלי הפרטיות שלנו, תוכל להצפין את תנועת החיפוש בין המחשב שלך ל-Google‏, לגלוש באינטרנט בפרטיות, למחוק את היסטוריית החיפושים שלך, להעביר את הנתונים שלך אל מחוץ למוצרי Google בקלות בעזרת יוזמת 'שחרור הנתונים' שלנו, ודברים רבים נוספים.

 5. הגנה נאותה על המידע שאנו מחזיקים.

  אנו מכירים באחריות שלנו להגן על הנתונים שמשתמשים מפקידים בידינו. אנו מתייחסים לסוגיות אבטחה ברצינות ועובדים בשיתוף עם קהילה גדולה של משתמשים, מפתחים ומומחי אבטחה חיצוניים כדי להפוך את האינטרנט למקום בטוח ומאובטח יותר.

  שילבנו את הבטיחות והעמידות בתכנון המוצרים שלנו מהיסוד. הסורקים האוטומטיים שלנו משתמשים בנתונים כדי להגן על מיליוני משתמשים בכל יום מפני תוכנות זדוניות, התחזות, הונאה ודואר זבל.