שאלות נפוצות

כיצד Google מגינה על הפרטיות שלי ושומרת על בטיחות המידע שלי?

אנחנו יודעים שהאבטחה והפרטיות חשובות לך - והן חשובות גם לנו. הצבנו בראש סדר העדיפויות שלנו את הצורך לספק אבטחה חזקה ולאפשר לך להיות רגוע בידיעה שהמידע שלך מאובטח וניתן לגישה מתי שתזדקק לו.

אנחנו עושים מאמצים ללא הרף כדי לשמור על אבטחה חזקה, להגן על פרטיותכם ולהפוך את Google ליעילה ואפקטיבית עוד יותר עבורכם. אנחנו משקיעים מאות מיליוני דולרים מדי שנה בתחום האבטחה, ומעסיקים מומחים בעלי שם עולמי באבטחת נתונים כדי לשמור על אבטחת המידע שלכם. אנחנו גם בונים כלי פרטיות ואבטחה קלים לשימוש כגון מרכז השליטה של Google, אימות דו-שלבי והגדרות המודעות. כך שבכל הנוגע למידע שאתם משתפים עם Google, אתם נמצאים בשליטה.

כדי ללמוד עוד על בטיחות ואבטחה באינטרנט, כולל מה שניתן לעשות כדי להגן על עצמך ועל משפחתך בזמן הגלישה באינטרנט, בקר במרכז הבטיחות של Google.

קרא מידע נוסף על האופן שבו אנחנו שומרים על הפרטיות והאבטחה של המידע האישי שלך - ומעניקים לך את השליטה בתהליך.

כיצד אני יכול להסיר מידע על עצמי מתוצאות החיפוש של Google?

תוצאות חיפוש של Google משקפות את כל התוכן שזמין לציבור באינטרנט. מנועי חיפוש לא יכולים להסיר תוכן ישירות מאתרים, כך שהסרת תוצאות מ-Google לא תביא להסרת התוכן מהאתר. אם אתה מעוניין להסיר משהו מהאינטרנט, עליך לפנות למנהל האתר שבו התפרסם התוכן ולבקש ממנו לערוך את השינוי. לאחר שהתוכן הוסר ו-Google השגיחה בעדכון, המידע לא יופיע יותר בתוצאות החיפוש של Google. אם יש לך בקשה דחופה להסרה, תוכל גם לבקר בדף העזרה שלנו למידע נוסף.

האם שאילתות החיפוש שלי נשלחות לאתרים כאשר אני לוחץ על תוצאות החיפוש של Google?

במקרים מסוימים, כן. כאשר אתה לוחץ על תוצאת חיפוש של Google, הדפדפן שלך עשוי גם לשלוח את כתובת האינטרנט, או כתובת האתר, של דף תוצאות החיפוש לדף היעד כגורם המפנה של HTTP. כתובת האתר של דף תוצאות החיפוש עשויה להכיל במקרים מסוימים את שאילתת החיפוש שהקלדת. אם אתה משתמש בחיפוש SSL (פונקציונליות החיפוש המוצפן של Google), ברוב המקרים, מונחי החיפוש שלך לא יישלחו כחלק מכתובת האתר בגורם המפנה של ה-HTTP. יש כמה יוצאים מן הכלל להתנהגות הזו, למשל אם אתה משתמש בדפדפנים פחות פופולריים. ניתן למצוא כאן מידע נוסף על חיפוש SSL. שאילתות חיפוש או מידע הכלולים בגורם המפנה של ה-HTTP עשויים להיות זמינים דרך Google Analytics או דרך ממשק תכנות יישומים (application programming interface) (API). בנוסף, מפרסמים עשויים לקבל מידע המתייחס למילות המפתח המדויקות שגרמו ללחיצה על מודעה.