אפליקציות שעובדות עם Google Cloud Print
האפליקציות המופיעות כאן עובדות עם Google Cloud Print. כששולחים משימת הדפסה, אפשר להשתמש בדף הניהול של Google Cloud Print כדי לעקוב אחריה.

בכל המכשירים

Google Chrome‏
אפשר לשלוח כל כרטיסייה פתוחה בדפדפן Chrome להדפסה ב-Google Cloud Print‏. Cloud Print היא אפשרות ההדפסה המוגדרת כברירת מחדל במכשירי Chromebook.
אפליקציות Google לנייד
אם נכנסים ל-Gmail או ל-Google Drive בדפדפן של הטלפון, אפשר להדפיס כל אימייל, מסמך, גיליון אלקטרוני או קובץ Drive אחר באמצעות Google Cloud Print. בנוסף, התכונה print2docs מאפשרת לך לשמור כל קובץ בחשבון Drive שלך.

במכשיר Android

PrinterShare™ Mobile Print
Mobile Print היא אפליקציית Android שתומכת במספר אפשרויות הדפסה, כולל Google Cloud Print. אפשר להדפיס באמצעותה תמונות, דפי אינטרנט, אירועים מהיומן, אנשי קשר, הודעות טקסט, אימיילים, מסמכים מ-Google Docs וקבצים אחרים.
Fiabee
Fiabee היא אפליקציית סנכרון לענן שמאפשרת להדפיס מסמכים באמצעות Google Cloud Print מתוך אפליקציות Android או Chrome.
Google Cloud Print
Cloud Print היא אפליקציית Android הרשמית להדפסה באמצעות Google Cloud Print ממכשירי Android. מתקינים את האפליקציה, ולאחר מכן פשוט משתפים מסמכים, תמונות או קובצי PDF, בוחרים מדפסת והעדפות הדפסה, מקישים על 'הדפס' וההדפסה בדרך. אפשר גם לפתוח את האפליקציה כדי לראות את משימות ההדפסה האחרונות שהגשת, לבדוק מה הסטטוס שלהן ולבחור קבצים שהורדת כדי לשלוח אותם להדפסה.

במכשיר iOS

PrintCentral Pro
PrintCentral Pro היא אפליקציה ל-iOS שמאפשרת שימוש במספר שירותי הדפסה, כולל Google Cloud Print‏. PrintCentral Pro מאפשרת הדפסה של הודעות אימייל ושל קבצים המצורפים אליהן, וגם אנשי קשר, דפי אינטרנט, הודעות טקסט ועוד.

במחשבי Mac או Windows

כל דפדפן
אם בדף אינטרנט מופיע הלחצן 'הדפס' עם הסמל של Google Cloud Print, סימן שאפשר להדפיס אותו בלי לצאת מהדפדפן.
Google Cloud Printer ל-Windows
עם Google Cloud Printer, פשוט וקל לשלוח קבצים להדפסה במדפסות ענן מכל אפליקציה ב-Windows. פשוט מתקינים את המדפסת ומדפיסים כרגיל, כמו מאפליקציות אחרות.

לארגונים ולמוסדות לימוד

uniFLOW
uniFLOW היא מערכת מאובטחת לניהול סריקה והדפסה, המאפשרת לארגונים לנהל את תהליך ההדפסה ולשלוט בו. uniFLOW כוללת פונקציונליות של חשבונאות, בקרת תקציב, ניתוב משימות והדפסה מאובטחת מכל מדפסת. כך משתמשים יכולים לשלוח משימות באמצעות Google Cloud Print, ממחשבי Windows ו-Mac, מתוכנות אימייל ומניידים.
PaperCut
עם PaperCut אפשר לנהל משימות הדפסה ולעקוב אחריהן מכל מכשיר שתומך ב-Google Cloud Print. כל המדפסות שמנוהלות ב-PaperCut מותאמות ל-GCP, וחשבונות המשתמש עוברים מיפוי באמצעות זהויות של Google.