איך אנחנו עוזרים להילחם בגניבת זהות

Google משתמשת במגוון טכנולוגיות כדי להגן עליכם מפני גניבת זהות באינטרנט וכדי לשמור על הבטיחות ועל האבטחה של חשבון Google שלכם.

אימות דו-שלבי

כדי ליצור רמות הגנה חזקות אף יותר עבור חשבון Google שלכם, אנו מציעים למשתמשים שלנו אימות דו-שלבי. הכלי הזה מוסיף שכבה נוספת של אבטחה, על ידי הדרישה להזין לא רק סיסמה, אלא גם קוד אימות, כדי להיכנס לחשבון Google. גם אם הסיסמה שלכם נפרצה או נגנבה באופן אחר, פורץ לא יוכל להיכנס לחשבון שלכם מבלי להזין את קוד האימות שנשלח לטלפון הנייד שלכם. אנו מציעים אימות דו-שלבי ביותר מ-50 שפות ו-175 ארצות. קבלו כאן מידע נוסף על אופן ההגדרה של אימות דו-שלבי.

הצפנה

Google נוקטת אמצעים רבים לשמירה על בטיחות המידע האישי שלכם מפני פורצים ואנשים זרים. כברירת מחדל, אנו מצפינים את חיבור ה-Gmail בין המחשב שלכם ל-Google - פעולה זו מסייעת להגן על הפעילות שלכם ב-Google מפני עיניים זרות. הגנה זו, שנקראת הצפנת SSL‏ ברמת ההפעלה, הופכת ​​לברירת המחדל גם כאשר אתם נכנסים ל-Google Drive ולשירותים רבים אחרים.

אזהרות בנוגע לפעילות חשודה בחשבון

במספר מקרים שלחנו התראה למשתמשים כאשר נראה היה שמשהו חריג מתרחש בחשבונות Google שלהם - לדוגמה, כניסה לחשבון מארץ מסוימת, וזמן קצר לאחר מכן כניסה לחשבון מארץ אחרת. משתמשים אלה קיבלו הודעת אזהרה בתיבת הדואר הנכנס של Gmail על הגישה החריגה לחשבונם. לעתים אנו אף דורשים ממשתמשים לשנות את הסיסמה שלהם אם יש חשד שהחשבון שלהם נמצא בסיכון.

אימות דוא"ל

כדי להילחם בשימוש לרעה ולשמור על תיבת הדואר הנכנס שלכם נקייה מדואר זבל, Gmail משתמש באימות דוא"ל כדי לקבוע אם הודעה אכן נשלחה מהכתובת שממנה כביכול נשלחה. כל המשתמשים הפעילים של Gmail - ואנשים הנמצאים אתם בקשר - מקבלים באופן אוטומטי הגנה מפני איומים על המידע האישי והפיננסי שלהם.

הגנה מפני דואר זבל

Gmail מגן עליכם מפני ספאם ודוא"ל מזיק. Gmail מעבד מיליארדי הודעות מדי יום, ויש לו מוניטין יוצא דופן בכל הנוגע להגנה על משתמשים מפני דואר זבל - פחות מ-1% מכלל הספאם שנשלח ל-Gmail מגיע בסופו של דבר לתיבת הדואר הנכנס של מישהו. כאשר שולח ספאם מפיץ סוג חדש של דואר זבל, לעתים קרובות המערכות שלנו מזהות וחוסמות אותו מחשבונות Google בתוך דקות ספורות. באופן זה פוחת הסיכון שהודעות ספאם יצליחו להזיק למחשב שלכם או ינסו לגנוב את המידע האישי שלכם.