תכונות

Chrome מקל עליך לשלב HTML5 ויישומי אינטרנט מודרניים בכיתת הלימוד ללא צורך לדאוג לגבי היכולת של דפדפנים מדור קודם לעמוד בקצב.

הורד את Chrome MSI

חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 64-bit

(חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

הורד את Chrome MSI

חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 32-bit

(חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

מהירות

מהירות מעודדת את הלמידה. זו הסיבה ש-Chrome תוכנן לספק מהירות בכל דרך אפשרית - החל משולחן העבודה וטעינת דפי אינטרנט, וכלה בהפעלת כלים חינוכיים עשירים. Chrome פועל מהר גם במחשבים בעלי תכונות מינימליות, דבר המוביל לחיסכון בכסף על ידי הרחבת חיי החומרה הקיימת.

אבטחה

Google Chrome למוסדות חינוכיים משתמש בטכנולוגיות כגון גלישה בטוחה ו-sandboxing כדי לעזור להגן על תלמידים ומורים מפני אתרים זדוניים, וירוסים, תוכנות זדוניות וניסיונות התחזות. בנוסף, ההגנה של Chrome על סקריפטים, שנעשית באתרים רבים, מספקת אבטחה נוספת מפני אתרים המנסים לתקוף את הרשתות של בית הספר או לגנוב זהויות של משתמשים.

Google Apps for Education

Chrome תוכנן מן היסוד כדי לשפר ככל האפשר את משפחת המוצרים של Google Apps for Education. Chrome תומך בתכונות רבות שאינן זמינות בדפדפנים אחרים, כולל Gmail לא מקוון, Google Docs ויומן Google, כמו גם התראות בשולחן העבודה ותכונות עריכה כגון 'גרור ושחרר' ו'גזור והדבק'.

פשטות

Chrome קל לפריסה ולניהול. במקום לבזבז זמן בפיקוח על תצורות דפדפן וגישה לאינטרנט, מנהלי IT יכולים להתאים אישית ולפרוס את Chrome לפי הצורך. לדוגמה, המנהלים יכולים לאכוף שימוש בתוספים ויישומים מסוימים של חנות האינטרנט של Chrome באמצעות מדיניות קבוצתית עבור כל התלמידים, ולהעניק לקבוצות המורים גישה ליישומים, תוספים ואתרים אחרים כברירת מחדל.

התאמה אישית

חנות האינטרנט של Chrome מציעה מאות תוספים ויישומים לחינוך ושיתוף פעולה, שניתן לארוז בחבילה עם Chrome ולהפיץ לתלמידים ולמורים. תמיכת HTML5 מלאה ללא שדרוגי OS מאפשרת לתלמידים ולמורים להריץ יישומי אינטרנט עוצמתיים וניתנים לשיפור ב-Windows‏, OSX ו-Linux.

שדרוגים

פריסת Chrome מאפשרת השגת אבטחה וביצועים טובים יותר ללא צורך בשדרוג ה-OS או בקניית תוכנת לקוח יקרה. שמור את הדפדפן הנוכחי שלך כדי להפעיל יישומים מדור קודם ב-Internet Explorer ופרוס את Chrome ברחבי בית הספר כדי לטפל בכל השאר.