מידע שימושי להשכרה או למכירה תחפושות

מצב
הנושא נעול.

אילתf

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מחפשת לקנות נסיכה לגיל 4
אם למישהו יש אשמח לתמונה.
המייל ayelet476 גימייל
תודה!

בייביליס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
להשכרה ר' אהרעלע ב-70, לגיל 4-5
חיפושית (קרטרס) לגיל חצי שנה-שנה, ודבורה לגיל 1.5-3- ב-50
אחות / רופאים לגיל 1.5, 4, 6- ב40

1581872777677.png

1581872797759.png

1581872855004.png

1581872941212.png

1581872977735.png
האות רלוונטי?

חחח

משתמש סופר מקצוען
תחפושת בעל תוקע - יש למישהו?
אפשר תמונה?

אימא של

משתמש מקצוען
באחד ההודעות היתה מישהי שחיפשה למיקי מאוס ועשתה אוזניים בלי קשת- אלא כמו 2 עיגולים עם סיכות.
מישהו זוכרת \ שזו את ויכולה להסביר לי איך לעשות את זה או איפה קונים??
אני קניתי כזה אבל לפני עשור כמעט
זה בנוי על סיכת טיק טק
IMG_3524-1.JPG

מתענינת.

משתמש מקצוען
שמלת כלה מאלי אקספרס ב90 ש"ח. (לא זוכרת כמה עלה אולי זה עם רווח.)
שרוולים מלאים מתחרה דקה. מתאימה לגיל 6. (לכן לא היתה בשימוש כי בסוף ילדה כיתה א' התחרטה...)
0527181733

נערך לאחרונה ב:

יפית 100

משתמש פעיל
מחפשת לקנות תחפושות לבנות בגילאי 2 ו3 (אשמח גם לעוד אחת בת חצי שנה)
מי שיש לה להציע אשמח שתפנה אלי במייל yafit100.prog בגמייל

gila zohar

משתמש מקצוען
אשמח לדעת איפה קונים את הסטטסקופ שתולה לאחות והרופא על הצוואר
תודה
קניתי בחנות של ציוד רפואי.
אני מירושלים, בחנות בתלפיות בשם ממר"ם. זה חנות שממוכרת ציוד רפואי למרפאות ורואפאים. הסטטוסקופ הוא אמיתי של אחיות, עלה סביב ה20 שקלים ליחידה.
קניתי שם עוד דברים, צינורות, מזרקים (עשיתי משלוח מנות עם מזרקים, וגם הילדים חילקו לחברים מזרקים עם סוכריות, אז קניתי כמויות) ועוד...

פפסי

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
עדין מחפשת תחפושת משמר המלכה
לילד בן שנתים וחצי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה