דיווח על זיוף

איש אינו רוצה לגלות שגרמו לו לקנות מוצרים מזויפים, בדרכי מרמה. מוצרים מזויפים מכילים סימן מסחרי או לוגו שזהה לסימן מסחרי של מוצר אחר, או שכמעט לא ניתן להבדיל ביניהם. הם מחקים את תכונות המותג של המוצר, בניסיון להיראות כמוצר המקורי של בעל המותג.

Google מתייחסת ברצינות לכל שימוש לרעה בשירותים שלנו לצורך פרסום או מכירה של מוצרים מזויפים. בכל הקשור למוצרים או לשירותים המתארחים בשרתי Google, שמשמשים לפרסום או מכירה של סחורה, יש לנו תקנון ברור נגד זיוף. אנחנו מקדישים משאבים רבים בתחומי המחשוב וההנדסה כדי למנוע שימוש לרעה שגורם להפרת התקנון שלנו, כולל זיופים. עם זאת, הרוב המכריע של האתרים שמוחזרים בתוצאות של חיפוש Google הם אתרי צד שלישי ולא מוצרים או שירותים המתארחים בשרתי Google. אם אתם מוטרדים מתוכן שמופיע באתר, צרו קשר עם בעל האתר באופן ישיר. אם השגתם צו בית משפט, בדקו את התהליך האופציונלי לצווי בית משפט. עיינו בטיפים בנושאי בטיחות בקניות מקוונות, שעשויים לסייע לכם לזהות אתרים שמוכרים מוצרים מזויפים.

אנו מספקים גם טפסים לצרכנים ובעלי מותגים לדיווח על שימוש לרעה, שאותם ניתן למצוא במרכז העזרה של המוצר (ראו את כל מרכזי העזרה של Google‏). אלה הטפסים: