דפדפן חדיש לעבודה.

פריסה וניהול של Chrome for Work בארגון.

הורד את Chrome MSI

חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 64-bit.לא זמין עבור Windows RT.

(חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 32-bit)

הורד את Chrome MSI

חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 32-bit.לא זמין עבור Windows RT.

(חבילת Chrome MSI ל-Windows 10/8.1/8/7 64-bit)

מכיוון שיש לכם Chromebook, אין צורך להוריד את Chrome. תיהנו!

Kaplan

לפני מספר שנים, הדפדפן שימש רק כדרך לעובדים לגשת לתוכן אינטרנט. כעת, הוא לא פחות מצינור החמצן של העסק. כחברה, אנו מתקדמים לעבר פלטפורמת הענן, והמעבר ל-Chrome הוא צעד נוסף בכיוון הנכון."

—פטריק דלה פרוטה, מנהל טכנולוגיית שולחנות העבודה

Sanmina-SCI

כיצרנית של כמה מרכיבי האלקטרוניקה המורכבים ביותר בעולם, Sanmina-SCI מבינה את הערך של יעילות עסקית באמצעות פשטות. אנו משתמשים ב-Chrome משום שהוא מפשט את המורכבות של טכנולוגיות אינטרנט והופך אותן לחוויית דפדפן רבת-עוצמה, קלה לשימוש וקלה לניהול.

—אליוט טאלי, מנהל בכיר, מחלקת יישומים ארגוניים

News International

לאחר פריסת Chrome, העובדים התרשמו לטובה מן המהירות הרבה של Chrome בהשוואה לדפדפן הקודם שלנו. ניסיון לפתוח 15 כרטיסיות ב-Internet Explorer גורם לעצירת הדפדפן. עם Chrome, באותה חומרה, אין כל בעיה.

—גארת' רייט, סמנכ"ל תפעול

קראו עוד

משרד החוץ של ארצות הברית

הצעת Chrome כדפדפן אפשרי מאפשרת לנו להפיק את מלוא התועלת מהמהירות של Chrome - החל מההפעלה המהירה וכלה בטעינה המהירה של אתרים - וכן ליהנות מן היכולת לגשת למגוון המלא של אתרי אינטרנט מודרניים, כך שהעובדים שלנו יכולים להיות פרודוקטיביים יותר בעבודתם.

—כריס ברונק, יועץ בכיר, המשרד לענייני מדיניות באינטרנט, IRM

קראו עוד

Pearson

חברת Pearson אימצה את תשתית הענן, ומאפשרת לעובדים לבחור כיצד והיכן הם רוצים לעבוד. Google Apps for Work, שנתמך על ידי הביצועים והגמישות הנפלאים של Chrome, נמצא בליבה של תרבות גלובלית חדשה זו של שיתוף פעולה, פתיחות וחדשנות.

—ניק קלארק, סגן נשיא לענייני מחשוב למשתמשי קצה

Appirio

ב-Appirio אוהבים את Google Chrome for Work. אנחנו מפעילים את העסק שלנו בענן, וזקוקים לדפדפן בטוח, פשוט וקל לפריסה. ב-Appirio בוצע שדרוג של כל העובדים ל-Chrome - ואנו ממליצים על Chrome for Work גם ללקוחותינו.

—גלן ויינשטיין, סמנכ"ל לענייני טכנולוגיה

Vision7 International

אנו מעדיפים לקבל כמה שפחות בקשות לתמיכה מעובדים - ואף אחד אף פעם לא מתקשר בנוגע לבעיות שקשורות ל-‏Chrome‏.

—פרנסואה ואן דוזברג, סגן נשיא לענייני שירותי מידע וטכנולוגיות מידע

קראו עוד

אוניברסיטת בויזי סטייט

עם Chrome, אני לא צריך לחשוש שמשתמשים מסוימים ילחצו על בקשה ויסכימו לעדכון שעלול להציב איום לאבטחה אם לא יוטמע כהלכה. העדכונים של Google Chrome for Work מטפלים בכל.

—פיטר ג'ורהס, מנהל טכני

קראו עוד

Sixt AG

ב-‏Sixt אנו מאמינים בעתיד של האינטרנט וטכנולוגיות האינטרנט. אנו משתמשים ב-‏Chrome for Work כדי לספק לכל העובדים שלנו גישה בטוחה לאינטרנט ולרוב היישומים הפנימיים שלנו. Chrome for Work מאוד פשוט להגדרה ולפריסה.

—אנריך סיקסט, מנכ"ל

SNL Financial

Chrome for Work גורם ל-Google Apps לפעול בצורה הטובה ביותר. Gmail פועל במהירות גבוהה יותר באופן ניכר, ומאפשר לעובדים ב-SNL Financial להתמקד בביצוע העבודה.

—גאלן וורן, סמנכ"ל לענייני טכנולוגיה

בית חולים מידלסקס

השדרוג ל-Chrome בעצמו התבצע באופן חלק לחלוטין - ואלה תמיד חדשות טובות לסמנכ"ל לענייני טכנולוגיות מידע.

—לוד ג'ונסון, סמנכ"ל לענייני טכנולוגיות מידע

קראו עוד

שליטה בלמעלה מ-100 תקנוני מדיניות

Chrome for Work מציע יותר מ-100 תקנוני מדיניות שיתאימו לצורכי הארגון. בחרו בעדכונים אוטומטיים כדי לקבל את תיקוני האבטחה העדכניים ביותר, או בעדכונים ידניים כדי לשמור על שליטה רבה יותר. הגדירו אילו יישומים ותוספים עובדים יקבלו, ונהלו את יישומי הפלאגין השונים. תוכלו אפילו לפרוס חנות אינטרנט פרטית עם אפליקציות מותאמות אישית ואפליקציות שנאספו, לנהל את התאימות של אפליקציות ישנות יותר, ועוד. ראו מידע נוסף במרכז העזרה של Chrome for Work.

תכונות מתקדמות ותמיכה

עובדים משתמשים היום במספר מכשירים שונים לצורכי עבודה. הניהול מבוסס-הענן של Chrome מאפשר להתאים אישית תקנוני מדיניות והעדפות עבור העובדים דרך האינטרנט, בין אם העובדים משתמשים בשולחן עבודה רשמי של החברה או במחשב נייד פרטי שלהם. ניהול מבוסס-ענן עבור מערכות הפעלה של שולחנות עבודה ותמיכה עבור Chrome זמינים עבור לקוחות Google Apps. אם אינכם לקוח Google Apps ואתם מעוניינים לקבל מידע נוסף, הירשמו כאן.

אבטחה

ב-Google Chrome for Work נעשה שימוש בטכנולוגיות אבטחה כגון 'גלישה בטוחה', שימוש ב'ארגזי חול' ועדכונים אוטומטיים, לצורך הגנה על הארגון מפני התקפות של אתרים זדוניים, וירוסים, תוכנות זדוניות והונאות התחזות. השימוש שלנו בסקריפטים חוצי-אתרים מגן מפני אתרים שמנסים לגנוב נתונים של החברה ושל עובדים.

יציבות

הארכיטקטורה מרובת-התהליכים של Chrome פירושה שקריסה של כרטיסייה אחת לא גורמת לקריסה של כל הדפדפן. לפני כל עדכון של Chrome, נריץ אלפי בדיקות אוטומציה מתמשכות ונאסוף נתונים מערוצי הפיתוח והביטא שלנו, לצורך שיפור היציבות.

תאימות

Chrome תמיד מעודכן בכל הנוגע לתקני אינטרנט מודרניים, ומאפשר לכם להפעיל את יישומי הענן החדישים ביותר. אם בארגון שלכם יש צורך בדפדפן מדור קודם להפעלת יישומים ישנים יותר, נסו את תכונת התמיכה בדפדפנים מדורות קודמים של Chrome, שמסייעת לצוות ה-IT לפרוס את Chrome תוך כדי תמיכה בדפדפן מדור קודם.

מהירות

Chrome נועד לפעול במהירות בכל דרך אפשרית – הפעלה משולחן העבודה, טעינה של אתרים והפעלה של יישומי אינטרנט עסקיים מורכבים. עם כל מהדורה חדשה, Chrome ממשיך לשפר את ציון האוקטן שלו, שהוא קנה מידה למהירות JavaScript.

פרודוקטיביות

משתמשים יכולים להיכנס ל-Chrome כדי לגשת ליישומים, לסימניות, לתוספים או להגדרות אינטרנט אחרות שלהם. משמעות הדבר שכאשר העובדים יוצאים מהמשרד, הם עדיין יכולים להמשיך בעבודתם בקלות, באמצעות מכשירים פרטיים שנמצאים ברשותם.

פיתוח

חברות רבות בונות יישומים פנימיים משלהן. Chrome, הזמין במערכות Windows‏, Mac OS X‏, Linux‏, ChromeOS‏, Android ו-iOS, מאפשר למפתחים לבנות, לבדוק ולנהל יישום אינטרנט אחד ברחבי כל הפלטפורמות הללו.